ניקיון ופוליש

כך מחדשים את מרצפות הבית

אחד משירותי הניקיון החשובים ביותר שאנחנו יכולים ליהנות ממנו הוא פוליש רצפה. זה נכון, בין אם זה במקרה של בית חדש לפני שעוברים אליו ובין אם זה במקרה בית אחרי שיפוץ, או אפילו במקרה של בית שאנשים מתגוררים בו ולא עבר שום שינוי בעיצוב או בתכנון, אלא יש רק צורך לחדש את פניו.

שירותי ניקיון ופוליש, הם לא פעם השירות העיקרי שמספקות חברות ניקיון, הן כאלה שעובדות עם המגזר הפרטי, העסקי או הציבורי. שירות זה נועד להעניק לבעלי המבנים ולדיירים שמשתמשים בהם, אפשרות ליהנות מרצפה נקייה, מבריקה ומלוטשת. ללא גריר אבק או כתם. כך אפשר ליהנות מתחושה נעימה וכן, אפשר ליהנות מרצפה חלקה ומרשימה.

מתי נכון להזמין שירותי ניקיון ופוליש

בעיקרון, זה נכון לשכור שירותי ניקיון מחברה מקצועית בכל זמן. אפשר לעשות באופן שוטף, תוך קביעת לוח זמנים מוסכם, מתי על צוות החברה להגיע אל המבנה ולנקות אותו לפי תוכנית מסודרת.

יחד עם זאת, כשמדובר על פוליש לרצפה, הרי שאין צורך לבצע אותו בכל עת אלא רק במקרים מסוימים. למשל, אחרי סיום תהליך בנייה של בית חדש ולפני שנכנסים להתגורר בו, במקרה של ניקיון בתים לאחר שיפוץ, וכן אם מדובר ברצפה ישנה שזקוקה לפוליש על מנת להבריק ולחדש אותה.

כאמור, בשביל לבצע את התהליך יש להזמין צוות מומחים שמתמחה בכך, להם יהיה לא רק את הניסיון והידע אלא גם את הכלים הנדרשים לצורך כך. חשוב להדגיש, כמו במקרים אחרים, אפשר לבצע את התהליך לבד, אך זה ידרוש הרבה יותר עבודה והתוצאה לא תהיה באותה רמת איכות.

כיצד מחדשים את מרצפות הבית

כאמור, בשביל לחדש את המרצפות, יש לבצע עבודת פוליש במקום. לשם כך, יש להזמין צוות שמתמחה בכך, הוא ידע לאבחן את סוג הריצוף וסוג העבודה שנדרש לבצע במקום, בהתאם לתנאי הריצוף ולמצב של המרצפות.

ישנם שני סוגים של שירותי פוליש שניתן להזמין. שירות פוליס ווקס ושירות פוליש קריסטל, שנחשב יקר יותר אך הוא בהחלט שווה את המחיר.

שירות פוליש ווקס, כולל שימוש במכשיר מיוחד אשר כולל בתוכו חומרים מיוחדים הן לפוליש והן לווקס. בעזרת המכשיר עוברים על כל הרצפה והוא פשוט מבריק אותה. אנחנו מכירים את התהליך הזה משירות פוליש ווקס לרכב, רק כשכאן הוא נעשה על ידי מכשור מתקדם.

שירות פוליש קריסטל נחשב יקר יותר והוא כולל שלבים שונים בתהליך: תחילה יש למרק את הרצפה כשהיא יבשה לגמרי, לאחר מכן מניחים צמר פלדה בתוך מכונת הפוליש, מחלקים אותה על גבי הרצפה, ובשלבים הבאים, מבריקים את הרצפה בעזרת חומרים רלוונטיים וכן מורחים עליה חומר שנועד לאפשר גימור של העבודה בצורה מושלמת.

כך אנחנו מחדשים את הרצפה בבית ובעסק וגורמים לה להיראות מבריקה ומרשימה.