ניקוי וילונות מחיר

השוואה מחירים לניקוי וילונות מסוגים שונים

אחד הפריטים בבית אשר מושכים הכי אבק ולכלוך, הם וילונות. עצם המיקום שלהם בפתח של החלון ועצם זה שבשביל לפתוח ולסגור, אז אנחנו משתמשים בידיים שלנו לרוב, גורמים לכך שהם מתלכלכים לעיתים תכופות וצוברים אבק וכתמים שונים.

זו הסיבה שאנחנו צריכים לחפש דרכים, כיצד לשמור עליהם נקיים. לשם כך, ישנן חברות לניקיון בתים אשר מתמחות, בין היתר, גם בניקוי וילונות מכל הסוגים שקיימים בשוק. ניקוי וילונות יכול להתבצע כמובן גם על ידנו, באמצעות תכשירים ואמצעים שונים, אך אם אנחנו רוצים להקפיד ולשמור על איכות הוילון לאורך זמן, וכן להסיר ממנו כל כתם, אבק או לכלוך אחר, מוטב שנפנה אל גורם מקצועי שידע איך לטפל בהן.

כשאנחנו מסתכלים על ניקוי וילונות מחיר של חברת ניקיון, אז אנחנו נצטרך להשקיע יותר מאשר ברכישת תכשיר לשימוש עצמי. יחד עם זאת, לאורך זמן ההשקעה משתלמת מאחר וצוות מקצועי ומנוסה, כפי שאפשר למצוא בחברות ניקיון שונות, יכולים להסיר את כל הכתמים והלכלוך, מעבר לכך, הם יכולים לספק לנו את כל מה שאנחנו מחפשים בשביל לשמור על איכות הווילון. כך לא נצטרך להחליף אותו. בצורה כזו נוכל לחסוך לא מעט כסף.

איך נקבע מחיר של ניקוי וילון?

ישנם פרמטרים שונים שיכולים להשפיע על המחיר של ניקוי וילון. בדומה למשל, למקרים של ניקוי חלונות ותריסים, אז כל וילון בנוי בצורה אחרת ועשוי מחומר שונה, לכן גם המחיר של הפעולה יהיה אחר.

בדרך כלל מה שקובע את המחיר, זה סוג החומר ממנו עשוי הוילון, הגודל שלו ומה נדרש בשביל לבצע את העבודה. בין אם זה אומר להסיר אותו מהקיר בצורה פשוטה או בצורה מסובכת. ישנן חברות שקובעות את המחיר גם על פי סוג הכתמים שיש על הוילון, וכן על פי המקום בו נמצא המבנה ומועד העבודה.

כמה עולה לנקות וילון?

המחיר של כול וילון משתנה, כאמור על פי הגודל, וכן על פי הסוג. כך למשל, ניקוי וילונות בשיטת ניקוי יבש, של חלונות מבדים טבעיים יכול לעלות בין 25 ל-70 שקל עבור מ"ר. לעומת זאת וילונות שדורשים כביסה, כמו וילון מבדים סינתטיים או וילונות אחרים, עולים בין 15 ל-40 שקל עבור מ"ר.

מעבר לכך, הרי שיש וילונות, כמו למשל וילון רומי, וילונות עץ ואחרים, אשר מחייבים תהליך ניקוי שונה, אשר נעשה לעיתים גם במקום עצמו ולכן המחיר יכול להיות שונה. במקרים מסוימים זה יכול להגיע לעלות של 50 וכן 70 שקל למ"ר.

לפני סיום נציין, מעבר לתהליך הניקוי, הרי שהחברה תספק גם שירות של נטרול ריחות, ניקוי כתמים וכל מה שנדרש על מנת להחזיר את הברק לוילון, כפי שנראה בעבר.